Humana mleko

Apteka MINI posiada szeroki asortyment. Nie brakuje w niej produktów przeznaczonych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci oraz niemowląt. Jako świeżo upieczona mama dopiero poznajesz produkty przeznaczone dla najmłodszych. Trudno jest Ci zatem wybrać właściwy kosmetyk, a co dopiero mleko początkowe. Z różnych powodów takich jak np. brak wystarczającej ilości pokarmu w piersiach, jesteś zmuszona wprowadzić w dietę dziecka mleko modyfikowane. Ogromny wybór różnych marek nieco Cię przeraża. W tym przypadku o pomoc najlepiej poprosić pediatrę. Jeżeli zaproponował Ci on Humana 1 mleko początkowe, możesz być spokojna. Produkt ten w pełni zaspokoi zapotrzebowanie niemowlęcia na składniki pokarmowe. Warto dodać, iż nie zawiera on glutenu.

Wszystko, co najlepsze dla Twojego dziecka

W składzie Humana 1 mleko początkowe znajdziesz:

  • wysokiej jakości białko,
  • tłuszcze, w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe ARA i DHA (ich zadaniem jest wspieranie prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego),
  • błonnik probiotyczny (zapewnia wsparcie rozwoju dobroczynnej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego),
  • szereg witamin i minerałów (mają one wpływ na prawidłowy rozwój niemowląt).

Niektóre mamy karmią dziecko piersią i jednocześnie dokarmiają je mlekiem modyfikowanym. Pamiętaj, że to żaden wstyd, jeżeli z różnych przyczyn nie możesz karmić swojego maluszka naturalnie. Nie obawiaj się też o jego dietę. Doskonale skomponowane mleko początkowe zapewni mu niezbędne do rozwoju składniki.

Na aptekamini.pl poznasz pełną ofertę ww. apteki. Tutaj znajdziesz nie tylko kosmetyki i leki, ale także pomysły na prezenty dla bliskich Ci osób.


Apteka Mini
Marii Skłodowskiej Curie 3
80-210 Gdańsk
tel. 58-621-02-14

Zobacz także:

Aromatyczne peelingi naturalne

Aromatyczne peelingi naturalne

Renomowana marka kosmetyków – Oeparol

Renomowana marka kosmetyków – Oeparol